yufkayureklikelgobekli Butik

Merhabalar efendim. Dükkanı açmadan önce çok düşündüm, her şeye ticari bakan insanlardan olduğum düşünülmesin istediğimden tereddütle giriştim bu işe. Ancak takdir edersiniz ki insanlar bildikleri işten geçimlerini sağlarlar ya da onlara dayatılan. 

Ben bana dayatılana karşı çıktığım için bildiğim işten para kazanmaya karar verdim. El işi! Evet, aşağıda örneklerini sunduğum t-shirt, keçe işlerinin hepsini tek tek elimde iğne iplik ile yaptım. Yani bildiğiniz butik, kişiye özel bir hizmet. Şimdiye kadar sadece eşe, dosta ve kendime yaptığım bu tişörtleri artık talebe göre, özel siparişle, para karşılığı yapmayı düşünüyorum. 

Keçeden küpeler, broşlar yapabilirim.

Bunun yanı sıra, yine aşağıda örneklerini görebileceğiniz, zevk için yaptığım çizimleri de aynı şekilde, kişiye özel manga karakterleri halinde (isteyene çerçeveli, isteyene renkli bir şekilde) sunabilirim.

Bitmediii! Resmen işportacı oldum. Ayrıca istediğiniz renk ve kalınlıkta ip örgüsü (friendship de denir) bileklikler örebilirim. 

Bu saydıklarımın hepsi için benimle e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Siz de kendinize özel, butik bir tasarım isterseniz iletişim bölümünde e-mail adresim mevcuttur.

Teşekkürler.

ps: Bunların dışında dreadlock (rasta) yaptırmak isteyenler de iletişime geçebilir, daha önceki yaptıklarımı görmek için de blogta "rasta, dreadlock" kelimelerini aratabilir.

Blogger tarafından desteklenmektedir.